Yakuza Kiwami zawita w Europie 29 sierpnia – zobacz zwiastun fabularny remake’u jedynki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.04.2017, 09:04


Kategorie: News

W przeciwieństwie W kierunku graczy, Kazuma ma powody Na niezadowolenia. - Yakuza Kiwami zawita w Europie 29 sierpnia – zobacz Objawiciel anegdotyczny remake’u jedynki - wiadomość - 2017-04-13
W przeciwieństwie W stronę graczy, Kazuma ma powody W stronę niezadowolenia.

Firma SEGA ujawniła zachodnią datę premiery gry Yakuza Kiwami. Produkowanie trafi Ku Europy i Ameryki Północnej 29 sierpnia 2017 roku. Przeznaczony na konsolę PlayStation 4 remake pierwszej części słynnej serii gier akcji, znanej jako „japońskie GTA”, hula w Japonii od stycznia tego roku, W Kiedy amerykańscy i europejscy gracze muszą na niego Na dodatek trochę poczekać. Wznowienie premierowa zostanie wydana w eleganckim SteelBooku, który zaprezentowano Blisko Kraj nowego zwiastuna fabularnego (film znajdziecie Poniżej akapitem). Oby się na niego załapać, Należałoby złożyć pre-order Bądź udać się Ku sklepu Momentalnie po premierze gry. Yakuza Kiwami będzie kosztować 34,99 euro (ok. 149 zł) zarówno w wersji pudełkowej, A także i cyfrowej.

Przy tej okazji Opłaca się wspomnieć, że Księgarz gry zrobił Mamuci ukłon w stronę nowych graczy, przygotowując 10-częściowy komiks (na razie ukazał się Pewien odcinek) jak również serię interaktywnych materiałów, dostępnych na stronie Yakuza Experience. Jest to wyśmienita dobrodziejstwo dla wszystkich, którzy chcieliby zagłębić się w świat Yakuzy i lepiej poznać bohaterów serii i wydarzenia w kolejności chronologicznej.


Wydanie premierowe gry Yakuza Kiwami - Yakuza Kiwami zawita w Europie 29 sierpnia – zobacz Sygnał anegdotyczny remake’u jedynki - wiadomość - 2017-04-13
Wydanie premierowe gry Yakuza Kiwami

Kolejna duża odsłona cyklu to Yakuza 6: The Standard of Life. Ma ona zadebiutować na Zachodzie w 2018 roku. W grze poznamy dalsze losy bohatera cyklu i jego perturbacje z tokijską mafią.

  1. Oficjalna angielska Stroniczka internetowa serii Yakuza

Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia eksport z Azji gry akcji TPP Sega trailery (gry) Yakuza Kiwami PS4
Zostaw komentarz: