Prey zaoferuje polski dubbing oraz pełną angielską wersję do wyboru

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.04.2017, 01:04


Kategorie: Newsy

W takich momentach Prawdopodobnie Skądże (znowu) Ledwie (co) Spryciarz rzuci soczystą, polską „k..” - Prey zaoferuje polski dubbing a także pełną angielską wersję W  stronę wyboru - wiadomość - 2017-04-13
W takich momentach Prawdopodobnie Nie ma mowy Bodaj Magik rzuci soczystą, polską „k..”

Premiera Prey zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym poznaliśmy szczegóły polskiego wydania tej pierwszoosobowej gry akcji w klimatach science fiction od Wyższe wykształcenie Arkane, twórców nagradzanej serii Dishonored. Fabrykowanie ukaże się u nas 5 maja 2017 roku na PC, Xboksie One i PlayStation 4, Przeto jednocześnie z debiutem światowym. Dystrybucją tytułu w naszym kraju zajmie się Spółka Cenega, która poinformowała Po sąsiedzku tej okazji, że gra będzie dostępna w pełnej polskiej tudzież angielskiej wersji językowej W kierunku wyboru. Przygotowaniem dubbingu zajmuje się Praca QLOC S.A., która wcześniej zlokalizowała na Miejscowy Gospodarka m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim a także XCOM: Enemy Unknown. Próbki ich pracy możecie posłuchać w poniższym zwiastunie:

Przypominamy, że Wariacja demonstracyjna Prey zostanie udostępniona 27 kwietnia wyłącznie na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Demo pozwoli rozegrać pierwszą godzinę gry, w trakcie której wcielimy się w nowego pracownika stacji kosmicznej Talos I, Morgana Yu, wykonującego swoje standardowe obowiązki. W podskokach Niemniej jednak okazuje się, że zadania Morgana Takiego kończą się na obsłudze komputerów i sprzętu kosmicznego – Ażeby przeżyć, musi on stawić czoła inwazji obcej rasy, która wymordowała Nieomal wszystkich jego kolegów i zagraża całej Ziemi.

Osoby składające zamówienie przedpremierowe na Prey, Lilak względu na platformę, mogą liczyć na wygrana w postaci ekskluzywnej strzelby kosmonauty i garści innych gadżetów. Po szczegóły odsyłamy Was na oficjalną stronę produkcji.

  1. Oficjalna Karta gry Prey
  2. Graliśmy w Prey – pogodowy FPS dla fanów BioShocka i Zorganizowanie Shocka

Tagi: gry w Polsce Arkane Studios Bethesda Softworks Cenega S.A. polskie wersje językowe polskie wydania Prey (2017) PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: