Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.04.2017, 01:04


Kategorie: Newsy

Nintendo Direct jest internetową prezentacją odbywającą się regularnie Hę Garść miesięcy, W trakcie której Arcymistrz z Kioto przedstawia graczom nadchodzące nowości. Dziś w nocy czasu polskiego odbyła się kolejna Wznowienie tego eventu. W ciągu 33-minutowej konferencji Nintendo skupiło się przede wszystkim na przedstawieniu nowych gier i portów, również tych stworzonych Wskroś Wyższe wykształcenie trzecie, które zmierzają na Switcha tudzież 3DS-a. Zaprezentowano również świeżo stworzone figurki amiibo, mające wkrótce wejść Ku sprzedaży. Poniżej znajdziecie skrót tego, Słucham możemy zobaczyć na powyższym filmiku.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - sztych #1

 

Nintendo Switch

Arms

Poznaliśmy Parę szczegółów dotyczących zapowiedzianej W ciągu styczniowej konferencji Nintendo zwariowanej bijatyki przeznaczonej wyłącznie na konsolę Switch. Twórcy zdradzili, że w grze przed każdą walką będziemy mogli wybrać „ręce” dla swojego bohatera. Każdy z wariantów będzie posiadał unikalne właściwości, A także chociażby rażenie prądem Bądź podpalanie. Nowe „ręce” będzie można zdobywać w trybie ARM Getter, Ku którego dostęp zakupimy Poza pomocą waluty gromadzonej Za rozgrywki. Standardowe walki będą rozgrywane w dwóch wariantach – 1v1 a także 2v2, który ma zapewnić większy Odmęt i zabawę W bijatyki. Deweloperzy ujawnili również nową postać – Min Min. Wyróżni się ona szybkością jak również umiejętnością atakowania przeciwników na odległość. Arms pojawi się na półkach sklepowych 16 czerwca. Dodatkowo Razem z premierą gry na rynku zadebiutują specjalne żółte Joy-Cony, wyglądem tematycznie związane z grą.

Splatoon 2

Splatoon 2 to ekskluzywna dla Nintendo Switch Prolongata popularnej gry z Wii U. Podczas Nintendo Direct twórcy zdradzili, że w sequelu pojawi się Prosto spod igły Operacja – Salmon Run. Będzie to dość typowa horda, przeznaczona dla czterech graczy, W ciągu której zapaćkają farbą całą planszę w celu pokonania złych rybopodobnych stworów. Gra będzie miała premierę 21 lipca. Więcej informacji na Rzecz nocnej zapowiedzi można znaleźć tutaj.

Mario Kart 8 Deluxe

Kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych z sympatycznym hydraulikiem w roli głównej. Podczas ostatniego Nintendo Direct twórcy pochwalili się, że Wolumen tras i zawodników dostępnych w dniu premiery gry, która będzie miała Lokalizacja 28 kwietnia, będzie największa w historii serii. Poza konkursem zapowiedzieli również, że w tytuł miejscami będzie mogło grać wspólnie Najwięcej osiem osób, Wskutek sieć Lecz dwanaście. Cóż ciekawe, Nintendo ma w planach organizowanie oficjalnych turniejów w Mario Kart 8. Więcej szczegółów na Ów Myśl (przewodnia) ma zostać ujawnione wkrótce.

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers

Odświeżona Postać drugiej odsłony kultowej serii bijatyk pojawi się na Nintendo Switch 26 maja. Podczas Nintendo Direct twórcy zdradzili Trochę szczegółów na Problematyka trybu Way of the Gado, który pozwoli wykonywać Właśnie zwane „hadukeny”, Więc ikoniczny dla cyklu cios, Podczas pomocą kontrolerów ruchowych. Ultra Street Fighter II: The Final Challengers będzie zawierało wszystkie klasyczne postacie a także dwie nowe – Evil Ryu a również Violet Ken.

Minecraft: Nintendo Switch Edition

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych gier na świecie trafi na Switcha 11 maja. Początkowo będzie dostępna wyłącznie na Nintendo eShop, Tymczasem później pojawi się również Odmiana pudełkowa. Edycja przeznaczona na konsolę Giganta z Kioto będzie zawierała Klawo Mario Mash-Up pack i ciąg nowych opcji sterowania, dostosowanych W kierunku kontrolerów ruchowych.

PayDay 2

Jedna z największych niespodzianek kwietniowego Nintendo Direct. Ów Ceniony czteroosobowy FPS, w którym zadaniem graczy jest dokonywanie napadów, pojawi się na Switchu. Premiera zaplanowana jest na zimę bieżącego roku.

Sonic Forces i Sonic Mania

Obie odsłony przygód popularnego jeża pojawią się na Nintendo Switch Dodatkowo w tym roku. Sonic Forces, Więc ta bardziej „współczesna” część, w której zadaniem Sonica po Sytuacja Seryjny będzie pokonanie złego doktora Eggmana, zadebiutuje zimą. Sonic Mania natomiast, utrzymana w klimacie klasycznych części 2D, premierę będzie miała latem.

Disgaea 5 Complete

„Switchowa” Modyfikacja kolejnej odsłony popularnej serii strategiczno-taktycznych RPG-ów zadebiutuje 23 maja. Będzie ona dostępna w dwóch edycjach – standardowej i limitowanej. Na dobitek/dobitkę już wkrótce z Nintendo eShop będzie można pobrać darmowe demo produkcji.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - obrazek #5

NeoGeo Masterpieces

Od dziś w Nintendo eShop można zakupić kolejne klasyki z konsoli NeoGeo. Nintendo potwierdziło, że użytkownicy Switcha będą mogli się cieszyć z takich gier Odkąd Samurai Shodown IV, Fatal Fury i The King of Fighters ’99.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - reprodukcja #6

Project Mekuru

Gratka dla miłośników sieciowych gier akcji. W tej produkcji gracze będą musieli skakać po specjalnych panelach i wysadzać swoich przeciwników. Premiera zaplanowana jest na pora ciepła bieżącego roku.

Puyo Puyo Tetris

Podczas kwietniowego Nintendo Direct potwierdzono, że Opcja przeznaczona na Switcha tej już Z okładem trzyletniej gry logicznej pojawi się 27 maja. Już Dzisiaj gracze mogą wypróbować tytuł dzięki darmowej wersji demonstracyjnej, możliwej Na ściągnięcia w sklepie internetowym Nintendo.

Monopoly

Cyfrowa Przeróbka tej jednej z najpopularniejszych gier planszowych pojawi się na Nintendo Switch tej jesieni. Zaoferuje ona Procedura Mecz wieloosobowej dla W najwyższym stopniu sześciu graczy a również Zasiłek dla Joy-Conów a również HD Rumble, Hę powinno spotęgować emocje Za rzucania elektronicznymi kostkami.

Rayman Legends: Definitive Edition

Podczas kwietniowego Nintendo Direct Interes Ubisoft zaprezentowała krótki trailer zawierający elementy Turniej tej odświeżonej wersji gry Rayman Legends. Twórcy zdradzili również, że w grze pojawi się Sposób Kung Foot, w którym będzie można grać samemu Bądź urządzać turnieje dla Maksimum ośmiu osób.

Fate/Extella: The Umbral Star

Ta wydana Ongi na PlayStation 4 japońska Rozgrywka akcji pojawi się na Nintendo Switch 25 lipca. Wydanie ta będzie zawierała wszystkie 35 płatnych DLC, jakie W stronę tej pory pojawiły się na rynku, a także Trochę ekskluzywnych skórek dla postaci.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - przykład #8

Namco Museum

Są na sali miłośnicy klasycznych tytułów ze stajni Namco? Już wkrótce będą mogli się nimi cieszyć na Nintendo Switch. Latem Ku sprzedaży trafi zestaw, w skład którego wchodzą między innymi Pac-Man, Galaga, Splatterhouse Rolling Thunder, Skykid jak również TANK FORCE.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - udokumentowanie #9

Gry od THQ Nordic

Pierwszą grą od THQ Nordic, która pojawi się na Nintendo Switch, będzie shoot’em up Sine Mora EX, Więc odświeżona Mutacja ciepło przyjętej gry z 2012 roku. Gracze będą mieli w niej okazję zasiąść Podczas sterami zróżnicowanych samolotów i stanąć Ku walki z hordami przeciwników. Prapremiera odbędzie się latem. Drugim tytułem zmierzającym na Switcha będzie natomiast Battle Chasers: Nightwar, osadzone w realiach fantasy jRPG. Miganie zadebiutuje na rynku najprawdopodobniej w sierpniu.

Nintendo Switch Standalone Dock

Podczas kwietniowego Nintendo Direct Fenomen z Kioto zapowiedział, że Na sklepów trafią w końcu dodatkowe stacje dokujące Ku jego najnowszej konsoli. Gracze prosili o to już od dłuższego czasu. Będziemy mogli je zakupić od 19 maja.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - obraz #11

Nintendo 3DS

Hey! Pikmin

Seria Pikmin jest Okej znana wszystkim miłośnikom konsol Nintendo. Pasmo Ów został zapoczątkowany w 2001 roku. Produkcje wchodzące w jego skład stanowią miks gier akcji, logicznych a także strategii czasu rzeczywistego. W ubiegłym roku zapowiedziano spin-off serii, przeznaczony wyłącznie na konsolę 3DS. W trakcie ostatniego Nintendo Direct dowiedzieliśmy się więcej na jego temat. Hey! Pikmin będzie przede wszystkim platformówką, choć z zdrowo zarysowanymi elementami logicznymi. Kluczowe będzie wykorzystanie ekranu dotykowego konsoli, W czasie pomocą którego gracze będą w stanie rozwiązywać zagadki plus pokonywać przeciwników. Gra ukaże się 28 lipca bieżącego roku.

Kirby’s 25th Anniversary

Nie Aha Uprzednio temu obchodziliśmy dwudziestopięciolecie Kirby'ego, popularnego bohatera kojarzonego przede wszystkim z firmą Nintendo. Z tej okazji Kolubryna z Kioto ogłosił, że na 3DS pojawią się trzy nowe gry z jego udziałem. W pierwszej, Team Kirby Clash Deluxe, zespół złożony z samych Kirbych o unikalnych zdolnościach będzie musiał stawić czoła różnorodnym przeciwnikom. Tytuł jest od Dzisiejszość dostępny Po za Bóg zapłać w sklepie konsoli. Druga, Kirby’s Blowout Blast, wygląda na dość klasyczną zręcznościówkę 3D, w której zadaniem gracza będzie zbieranie gwiazdek i eliminowanie przeciwników. Tytuł zadebiutuje latem wyłącznie na Nintendo 3DS. Trzecia Chwyt z Kirbym, która pojawi się najprawdopodobniej w okolicach świąt Bożego Narodzenia, będzie skupiała się na rozgrywce sieciowej. Niestety, Nie ma mowy zdradzono na razie żadnych dalszych szczegółów.

Miitopia

Miitopia to oryginalny RPG, w którym avatary graczy 3DS, To jest Mii, będą mogły walczyć z przeciwnikami w trybie turowym a również poszukiwać skarbów. Gra ma ukazać się W dalszym ciągu w tym roku.

Ever Oasis

Najnowsze RPG akcji od Edukacja Grezzo, współtwórców chociażby The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D, oficjalnie zadebiutuje 23 czerwca bieżącego roku. Wkrótce ma pojawić się więcej informacji na Rzecz tej produkcji.

Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia DLC

Najnowsza odsłona serii Fire Emblem zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. Podczas Nintendo Direct twórcy zapowiedzieli, że Podpucha otrzyma płatne dodatki DLC, rozszerzające przygodę. Będzie można je zakupić odrębnie Ewentualnie w formie przepustki sezonowej. Więcej informacji na ich Zadanie ma pojawić się już wkrótce.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - sztych #12

Bye-Bye BoxBoy!

Ostatnia odsłona popularnej w niektórych kręgach serii logicznych platformówek 2D. Tytuł jest już dostępny na Nintendo eShop a również na oficjalnej stronie twórców. Zainteresowani tym cyklem mogą ściągnąć dema wszystkich trzech gier.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - udokumentowanie #13

Monster Hunter Stories

Interesująco wyglądający spin-off słynnej serii RPG akcji zadebiutuje na naszym rynku jesienią tego roku. Tytuł ma zaoferować przepiękną grafikę tudzież interesują rozgrywkę, z turowym systemem walki na czele.

Culdcept Revolt

Popularna Kontinuum strategicznych gier karcianych obchodzi w tym roku swoje dwudzieste urodziny. Z tej okazji Biznes NIS America przygotowała nową odsłonę – Culdcept Revolt. Tytuł pojawi się na 3DS w dwóch wersjach – standardowej a również limitowanej – 29 sierpnia.

RPG Maker Fes

Popularne w Kraju Kwitnącej Wiśni narzędzie W kierunku tworzenia własnych gier RPG Lilak znajomości żadnego języka programowania w końcu zadebiutuje również na Zachodzie. Spółka NIS America zapowiedziała, że Praktyka zostanie Administracyjnie wydana Teatralność Japonią 27 sierpnia. Zainteresowani będą mogli ją zakupić w wersji standardowej i limitowanej.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - udokumentowanie #15

Figurki amiibo

Podczas ostatniego Nintendo Direct twórcy zaprezentowali również projekty nowych figurek amiibo. Wkrótce gracze będą mogli uzupełnić swoją kolekcję o takich bohaterów Jeżeli chociażby Cloud z Final Fantasy VII, Bayonetta i Link, dostępny w trzech wersjach (z Majora's Mask, Twilight Princess a również Skyward Sword). Zakupione figurki można zeskanować Po pomocą konsoli, a następnie wykorzystać modele postaci na przykład w grze Super Smash Bros.


Podsumowanie Nintendo Direct. Mnóstwo informacji o nowych grach na Switcha i 3DS - rycina #16

Tagi: gry na świecie konferencje Nintendo Nintendo 3DS Nintendo Direct Nintendo Switch 3DS Switch
Zostaw komentarz: