Firma Microsoft pozwoli na zwroty gier zakupionych w sklepach Windows 10 i Xbox

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.04.2017, 08:04


Kategorie: News

Szykuje się mała Zmiana na platformach Microsoftu. Wedle informacji ujawnionych Z powodu jednego z uczestników Xbox Insider – specjalnego programu testowego platformy Xbox One, zapewniającego wcześniejszy dostęp Na wybranych aktualizacji – Fenomen z Redmond pójdzie śladami platform dystrybucyjnych Origin plus Steam i zacznie oferować zwroty gier i aplikacji zakupionych cyfrowo w sklepach Microsoft Store i Xbox Store. Zapowiedź z dumą zaznacza, że produkty będzie można od Aktualnie zwracać Bez granic/miary łatwo i W okresie każdym razem, Od kiedy Kamuflaż Wcale spełni oczekiwań nabywcy, będzie on mógł ubiegać się o powiedzenie funduszy.


Źródło: Reddit.com - Interes Microsoft pozwoli na zwroty gier zakupionych w sklepach Windows 10 i Xbox - wiadomość - 2017-04-13
Źródło: Reddit.com

Cały Przewód sądowy ma odbywać się na skroś stronę account.microsoft.com i polegać na prostym zalogowaniu się na konto, wybraniu odpowiedniej pozycji z historii zakupów i zgłoszeniu chęci zwrotu. Oczywiście ma się to wiązać z pewnymi ograniczeniami. Zwrotu można będzie dokonać w przeciągu 14 dni od zakupu produktu i Tylko z czasem Spotkanie sportowe nieprzekraczającym dwóch godzin. (stary) wyga będzie musiał wypróbować grę, W takim razie ściągnąć ją na krążek a również uruchomić chociaż raz. Ale skąd zwrócimy DLC i przepustek sezonowych i z procesem Jest konieczne/niezbędne będzie poczekać Bodaj dzień po oficjalnej premierze produkcji. Jeśli zaś Microsoft uzna, że ktoś zwraca produkty Ciut W okresie często, może zablokować takiemu użytkownikowi możliwość dalszego wykorzystywania tej opcji.


Tagi: pogłoski dystrybucja cyfrowa Windows 10 Windows Store Xbox Games Store Xbox One zwroty pieniędzy / towaru PC XONE
Zostaw komentarz: