Everspace - kosmiczna strzelanka ukaże się 26 maja

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.04.2017, 02:04


Kategorie: Najnowsze

14 września 2016 roku na komputerach osobistych (Steam), a Krzynę później na Xboksie One i Windowsie 10, zadebiutowała wczesna Wariacja gry Everspace. Studio Rockfish Games poinformowało w przesłanej wiadomości prasowej, że ostateczne Wznowienie ukaże się w sklepach Steam, GOG, Windows Store a również Xbox Games 26 maja bieżącego roku. W naszym kraju pojawi się także Wariacja pudełkowa, Po którą odpowiada Geszeft Techland. Takiego wiemy jeszcze, w jakiej cenie sprzedawana będzie ta edycja, Zastrzeżenie w cyfrowej dystrybucji Turniej ma kosztować 39,99 euro (ok. 170 zł). Współcześnie możecie kupić ją taniej, przecie w Steam Early Access kosztuje 27,99 euro (ok. 119 zł), a na XOne/W10 137,49 zł (tytuł należy Na programu Xbox Play Anywhere).


Everspace to Partia stworzona Za  przyczyną byłych twórców serii Galaxy on Fire. - Everspace - kosmiczna strzelanka ukaże się 26 maja - wiadomość - 2017-04-13
Everspace to Gierka stworzona Za pomocą byłych twórców serii Galaxy on Fire.

Ponadto dziś na Steamie zadebiutowała ostatnia duża przedpremierowa aktualizacja, oznaczona numerem 0.7.1.31567. Pojawiła się w niej Debiutantka odmiana kosmitów The Ancients. Deweloperzy dodali też funkcjonalne wyświetlacze w kokpitach, w związku z czym możliwe jest też melina HUD-a. Poza konkursem pojawiły się antyczne budowle-portale, umożliwiające szybkie podróżowanie, wieżyczka rakietowa a również Glyphs – Wtóry sort ulepszeń.

To Pomimo to Ale te większe nowości, oprócz nich w aktualizacji pojawiły się poprawki rozmaitych błędów, np. tych związanych z niedziałającym Drone Override, dialogami i wyłączaniem się gry W okresie zbierania łupów. Oprócz tego przewożone kontenery od Dzisiaj różnią się wyglądem (w zależności od zawartości), zmodyfikowano Rozkład obrony przeciwrakietowej, zmieniono nazwy i opisy niektórych broni Azaliż też ulepszono wydajność Everspace. Pozostałe szczegóły znajdziecie tutaj.


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia Everspace Rockfish strzelanki kosmiczne / lotnicze / 6DoF symulatory kosmiczne PC XONE
Zostaw komentarz: