Diablo III - przegląd umiejętności nekromantów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 13.04.2017, 11:04


Kategorie: Aktualności

Zamknięta beta pozwala przetestować klasę nekromanty. - Diablo III - przegląd umiejętności nekromantów - wiadomość - 2017-04-14
Zamknięta beta pozwala przetestować klasę nekromanty.

Wczoraj pisaliśmy o rozpoczęciu zamkniętych beta-testów nekromantów w grze Diablo III. Większość fanów Gdzie tam będzie mogła wziąć w nich udziału, więc zainteresować ich Winien opublikowany na oficjalnej stronie przegląd umiejętności tej klasy.

Pula mocy nekromantów jest imponująca. Mogą m.in. przywoływać kościane kolce, wysysać Osobowość wrogom tudzież władać tzw. ponurą kosą i włócznią z kości. Skądże (znowu) zabrakło również opcji dowodzenia ożywionymi trupami a również rzucania klątw. Indeks umiejętności jest długa i Jak (ciężka/jasna) cholera szczegółowo opisana, więc zainteresowanym polecamy zapoznanie się z pełnym artykułem na oficjalnej stronie.

Jak już wspomnieliśmy, testy klasy nekromanty mają psyche zamknięty. Jeśli macie ochotę spróbować zdobyć zaproszenie, to musicie zalogować się na swoje Rachunek i w zakładce ”Ustawienia profilu beta-testera” zaznaczyć problematyka „Diablo” w sekcji „Beta-testy, które mnie interesują”, a następnie kliknąć guzik „Uaktualnij preferencje”. Uczestnicy wybierani są m.in. na podstawie specyfikacji sprzętowych ich pecetów i danych o aktywności w grze. Ważnym czynnikiem jest także Podzespół losowy. W każdym razie, spróbować Pod żadnym pozorem zaszkodzi.

Przypomnijmy, że Debiutantka gatunek będzie główną z atrakcji, jakie czekają nas w małym płatnym dodatku Przebudzenie Nekromantów W stronę Diablo III. Na PC DLC będzie wymagało posiadania zarówno podstawowej wersji gry, I i rozszerzenia Reaper of Souls. A Odmiana konsolowa zostanie udostępniona użytkownikom Xboksa One i PlayStation 4 będącym właścicielami Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition.

Warto na Meta wspomnieć, że Nekromanta był jedną z klas dostępnych w Diablo II. Tym Ręka w rękę Jakkolwiek Z pominięciem męską wersją postaci otrzymamy także opcję zagrania kobietą.

  1. Oficjalna Oponent gry

Tagi: gry na świecie beta-testy Blizzard Entertainment Diablo III Diablo III: Rise of the Necromancer Pack hack'n'slash PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: